Prvotřídní spotřebiče pro domácí šéfkuchaře

Značka Gaggenau se zrodila před 333 lety a dnes je přizpůsobena kulinářského stylu, v němž je příprava prvotřídních pokrmů potěšením. Jako průkopník exkluzivní gastronomie spolupracuje Gaggenau s mezinárodně proslulými kuchaři a someliéry a získané know-how poté uplatňuje při vývoji nových spotřebičů. Gaggenau přináší do domácností profesionální vybavení a povyšuje tak vaření na hvězdný zážitek. Uvařte si doma stejně dobře jako nejlepší šéfkuchař v exkluzivní restauraci s metodou sous-vide. Jedná se o speciální kuchařskou metodu přípravy pokrmů ve vakuu, jejímž výsledkem jsou zdravě a přirozeně chutné pokrmy.

Vestavné trouby a automatické kávovary

Pečicí trouby Gaggenau představují srdce každé profesionální i soukromé kuchyně a můžete je dle libosti zkombinovat s dalšími spotřebiči. Například s užitečnou vakuovací zásuvkou nejen pro sous-vide vaření, kombinovanou parní troubou s automatickým samočisticím systémem, plně automatickým kávovarem, ohřevnou zásuvkou nebo mikrovlnnou troubou. Díky intuitivnímu ovládání, otevírání pomocí dotykového displeje a mnoha dalším praktickým funkcím jsou pomocníkem pro každého.

Varné desky

Varné desky nabídnou každému kuchaři přesně to, co potřebuje. Široký výběr produktů z nabídky indukčních, plynových nebo sklokeramických desek můžete zkombinovat

s Teppan-Yaki, lávovým grilem, parním hrncem, fritézou a dalšími spotřebiči.  Indukční varné desky s integrovaným štěrbinovým odsavačem šetří místo ve vaší kuchyni a zároveň nabízejí tu nejlepší kvalitu a výkon.

Chlazení

Plně integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s několika klimatickými zónami jsou k dispozici jak v sérii 400, tak v sérii 200.

Řada chladicích spotřebičů Vario 400, s možností připojení k aplikaci Home Connect, vynikne nejlépe, pokud spotřebiče zkombinujete do chladící stěny. Kombinací dvířek s madly nebo bez, s individuálními čelními stěnami spotřebičů a nerezovými nebo skleněnými dvířky vinoték doplňují moderní vzhled jakékoli kuchyně. Po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. Poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky. V kombinaci s téměř neviditelným systémem kolejniček je celkový vzhled mimořádně čistý. Sotva postřehnutelné skleněné poličky a pevné hliníkové přihrádky ve dveřích zvýrazňuje příjemné tlumené LED osvětlení v teple bílé barvě, které neoslňuje. 

Myčky nádobí

Myčky série 200 a 400, s možností připojení k aplikaci Home Connect, poskytují informace prostřednictvím dotykových TFT displejů, či promítáním zbývající doby mycího cyklu na podlahu. Automatické otevírání dveří po skončení mytí upozorní na konec program.

Série 400 nabízí navíc podsvícený interiér a technologii Zeolith®  pro dokonalé sušení vašeho nádobí.

Odsavače

Minimalistický design, tiché a chytré. Sací výkon odsavačů Gaggenau vás zbaví všech pachů z vaření díky výkonné recirkulaci nebo extrakci vzduchu. Možností  instalací je několik – štěrbinové, stropní, nástěnné, vysouvací z pracovní desky, ostrůvkové…… Tak jak vy potřebujete.