SLUŽBY

„Nadčasový interiér vzniká nadčasovým myšlením.“

Nabízíme komplexní služby od prvotní konzultace přes vizualizaci,výběr nábytku, spotřebičů, materiálů a doplňků,až po dopravu, instalaci a následný servis.

Konzultace

Popovídáme si o vašem životním stylu, vkusu i nárocích na interiér. Budeme pečlivě analyzovat, co od Vašeho bytu nebo domu očekáváte. Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem našich architektů Vaše představy dostanou konkrétní podobu i časový plán. Vstupní analýza je prvním krokem k úspěšné realizaci interiéru.

Návrh a vizualizace

Navrhneme kombinace barev a materiálů a celkový koncept vybavení interiéru i s nejmenšími detaily. Zpracujeme Vaše přání a požadavky do koncepčního řešení a připravíme cenovou kalkulaci. Díly vizualizaci, uvidíte svůj nový domov a jeho atmosféru ještě před realizací.

Doprava a instalace

Díky vlastní dopravě a profesionálním montážním týmům, dosáhneme vždy perfektního výsledku Během instalace vybavení klademe důraz na detail, jsme profesionální a máme letité zkušenosti.Nakonec Vám samozřejmě poradíme, jak nábytek, spotřebiče a ostatní vybavení udržovat.

Následný servis

Můžete se na nás kdykoliv obrátit Rádi Vám pomůžeme s drobnou opravou, obsluhu přístroje či údržbu nábytku.