Gallotti & Radice

Exkluzivní značka italského designového nábytku vstupuje na český trh. Díky rozsáhlým sklářským zkušenostem zakladatelů firmy, jsou  produkty ztělesněním dokonalosti, kvality detailů, povrchů a forem. Nadčasové elegantní produkty vznikají výhradně v Itálii s láskou k tradicím a řemeslu. Ve výrobě se spojují moderní technologie a ruční práce. Společnost se vyznačuje úctou k životnímu prostředí a používá pouze 100% recyklovatelné materiály jako sklo, hlidník a ocel. 

Společnost Gallotti & Radice byla první společností v Itálii, která od počátku sedmdesátých let prosazovala  skleněný nábytek v interiérovém designu. Sklo, které je zároveň extrémně křehké a silné, průhledné a neměnné, světlé a trvalé, představuje unikátní interiérový prvek.

Společnost Gallotti & Radice, se svými rozsáhlými zkušenostmi se sklem, používá jedinečné  technologie při výrobě skleněných částí (polotovarů), které se následně používají k dosažení konečných výrobků. Společnost má dvě různé výrobní linky, jednu vysoce průmyslovou a druhou zaměřenou na řemeslné zpracování, spojené s tradicemi.