Společnost Studio Nika s.r.o., která má více jak dvacetiletou zkušenost s interiérovým designem. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací, specializujeme se na individuální řešení, především privátních interiérů. Přinášíme špičkový design světových výrobců. V současné době hledáme nového kolegu či kolegyni, na níže uvedenou pozici:

Projektant - designér - návrhy interiérů

Náplň práce:

  • kompletní navrhování kuchyní včetně cenové kalkulace
  • projektová činnost interiérů pro zadání k zpracování řemeslníků
  • navrhování interiérů
  • spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací
  • příprava prezentací
  • komunikace s klientem
  • prezentace návrhů

Požadujeme:

  • stř. škola ukončená maturitou – stavební průmyslovka, design interiérů
  • praxe v oboru minimálně 1 rok
  • znalost TurboCADu vítána
  • znalost práce s jinými programy 3DMax, photoshop,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační dovednosti
  • kreativitu
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič

Nabízíme

  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • práci na zajímavých projektech
  • odpovídající platové ohodnocení
  • PC, mobilní telefon
  • školení
  • vlastníme program TurboCAD
  • preferujeme práci na ŽL, nebo částečný úvazek

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis na email:

studio@studionika.cz